Myśl wizualnie

ThinkFlow pomoże Ci zapisywać swoje
myśli szybko i wydajnie.

Wspólna praca na mapachWspółdzielenie mapThinkFlow umożliwia wspólną pracę na mapach myśli. Dzięki funkcjom „Prześlij mapę” oraz „Współdziel mapę” udostępnianie wyników swojej pracy jest niezwykle szybkie i proste.

 

Dziś pokażemy Wam, jak działają i czym się różnią te dwa rozwiązania.

 

Obydwie funkcje związane ze wspólną pracą na mapie dostępne są na liście map, po kliknięciu w ikonę edycji. Znajdziecie tam dwie możliwości – Prześlij oraz Współdziel.

Wspólna praca na mapie myśli

Przesłanie mapy        – przesłanie mapy polega na przekazaniu jej kopii do innego użytkownika. Oznacza to, że jeśli prześlecie swoją mapę, jej kopia pojawi się na liście map u innego użytkownika w dokładnie takim stanie, w jakim była, gdy ją przesyłaliście.

 

Przesłane mapy są od siebie niezależne – możecie dalej edytować swoją mapę, zaś jej odbiorca swoją, nie wpływając wzajemnie na wygląd map. Aby przesłać mapę wystarczy wybrać „Prześlij” i wpisać adres e-mail osoby, której chcemy przesłać swoją mapę. Nie ma znaczenia, czy ma już konto w ThinkFlow, czy nie – jeśli nie, będzie mogła je założyć za darmo przy potwierdzeniu przyjęcia mapy.

 

Współdzielenie mapy – udostępnienie mapy różni się zasadniczo od jej przesłania. Mapa udostępniona to taka, do której więcej osób ma dostęp równolegle i mogą nawzajem wprowadzać zmiany o modyfikować mapę. Udostępnienie mapy innemu użytkownikowi powoduje, że pojawi się ona u tego użytkownika w zakładce „Udostępnione tobie”, zaraz po tym jak potwierdzi przyjęcia mapy linkiem przesłanym przez e-mail.


Udostępnianie map myśli w ThinkFlow

Dzięki wspólnej pracy na mapach poprzez przesyłanie oraz współdzielenie możliwe jest jeszcze lepsze dzielenie się pomysłami i szybkimi notatkami zrealizowanymi np. podczas wspólnych burz mózgów.

 

Wypróbujcie sami – wystarczy założyć konto na http://app.thinkflow.pl

Stwórz swoja pierwszą mapę

i przekonaj się jakie to proste...

Załóż konto i przetestuj